Elektronické cigarety

Elektronické cigaretynabízíme v našem e-shopu za bezkonkurenční ceny! Prohlédněte si, naše internetové stánky vybírejte z vyobrazeného zboží! Pokud se Vám bude nějaké zboží líbit, neváhejte a objednejte. Dáte tak svému zdraví injekci pevné vůle! Zbavíte se tak všech zlých nemocí, které kouření způsobuje! Vrátí se Vám bílé zuby a ty tam budou zažloutlé prsty!
Elektronické cigaretymůžete zakoupit u nás v různých provedeních a designech a to za super ceny! Sada blister eGO-K je dostupná již za 395 korun! Nejdražší zboží je u nás za 1999 korun! Nechceme Vás okrádat, naším cílem je, pomoci Vám přestat kouřit! Teď si můžete spočítat, kolik peněz skutečně ušetříte! Kdyby se člověku vrátily všechny peníze za krabičky cigaret, měl by postavenou vilu i s bazénem!

Různé vůně a chutě!

Můžete si u nás zakoupit i tekutinu neboli liquid za rozumné ceny! V nabídce jsou po 10 ml nebo 30 ml. Jejich ceny se pohybují od 80 do 200 korun. Na výběr jsou vůně Cuban Cigar, Citrus Mix, Traditional Tobacco, Mints, Berry Mix, Energy drink, Cherry a Tiramisu. Záleží pouze na vaší aktuální náladě, jakou příchuť zvolíte! Do elektronické cigarety je pak jen stačí jednoduše vložit!